sky-main-page

سیستم های ذخیره سازی و توزیع آب خالص دارویی PWD

سیستم های ذخیره سازی و توزیع آب خالص دارویی PWD

سیستم های ذخیره سازی و توزیع آب خالص دارویی PWD

سیستم ذخیره و توزیع آب خالص Purified Water Distribution System

سیستم ذخیره و توزیع آب خالص در تصفیه آب دارویی بر اساس URS (User Requirement Specification) طوری طراحی و ساخت می شوند تا فشار، حجم و پارامتر های کیفی آب خالص در طول مسیر از محل نگهداری تا محل های مصرف بر اساس استاندارد USP یا  EP  همواره حفظ و تامین گردد.

در طراحی و ساخت سیستم کلیه استانداردهای GMP,WHO,ISPE,ASME BPE لحاظ می گرددکه نهایتا همسو با ضوابط وزارت غذا و دارو کشور می باشد.

همچنین مستندات طراحی، نصب وراه اندازی  سیستم شامل DQ.IQ,OQ  ارایه می گردد.

مخازن استیل دارویی، پمپ هایژنیک، لوله اتصالات استیل SS316L،شیرهای دیافراگمی، مدل های حرارتی استیل، سیستم های ضد عفونی کننده UV و ازن از واحدهای مورد استفاده در این سیستم ها می باشند.

 

  • لوله های توزیع آب PW می بایستSS 316l باشد و الکتروپولیش کمتر از 8/0
  • شیب به شکلی رعایت شود که سیستم قابلیت درین کامل داشته باشد.
  • سرعت خطی 3 ft/sec و یا بالاترجهت چرخش آب درون لوپ
  • شیرآلات لوپ آب خالص از نوع شیرهای دیافراگمی  می باشند و جنس واشر آنها PTFE یا EPDM باشند.
  • لوله کشی به نحوی انجام می شود که هیچ Dead leg وجود نداشته باشد. وانشعابات فرعی با توجه بهD<1.5 نصب شوند. (D قطر لوله انشعاب اصلی)
  • نوع جوشکاری ها بهداشتی ترجیحا از نوع اربیتال
  • اتصالات از نوع کلمپ Triclover Clamps با واشر مناسب تعبیه  می شوند.
  • سیستم مجهز به ادوات کنترلی شامل فشار، دما، هدایت الکتریکی و فلومتر باشد.
  • سیستم لوپ هیچگونه نشتی نداشته باشد.
سیستم ذخیره و توزیع آب
سیستم ذخیره و توزیع آب

چرا به سیستم های ذخیره سازی و توزیع آب تصفیه  تخصصی در داروسازی نیاز دارید؟

 

آب دارای پتانسیل جذب آلاینده ها است که در هوا هستند. یا ممکن است از طریق چندین سطحی که با آن در تماس است وارد سیستم شوند، خواه در طول تولید، انتقال، ذخیره سازی یا توزیع.

همانطور که اشاره کردیم، فرآیندهای دارویی به آب تصفیه نیاز دارند – آبی که عاری از آلودگی های میکروبی و دیگر باشد. به همین دلیل است که معمولاً آب با خلوص بالا در محل تولید می شود.

 

مطمئناً خلوص یک چالش است. اما یکی دیگر از نگرانی‌های مربوط به سیستم‌های تولید و توزیع آب تصفیه‌، شرایط خاصی است که در آن آب باید در یک نقطه آب فرآیند تحویل دهند. هر عملکرد در یک مرکز داروسازی به آب در یک فشار، دما و جریان خاص نیاز دارد. تا از یکپارچگی واکنش های شیمیایی یا بیوشیمیایی در حال وقوع اطمینان حاصل شود. این جایی است که کارایی سیستم های توزیع آب تصفیه  شما می تواند موفقیت خطوط تولید شما را ایجاد یا شکست دهد.

هنگام نصب سیستم آب تصفیه شده (PW) باید عوامل زیادی را در نظر گرفت. نوع آب مورد نیاز برای تولید دارو ماهیتی بسیار خاص و ظریف دارد. تمام فارماکوپه‌های اصلی جهان، ویژگی‌های خاص آب مورد استفاده در فرآیندهای مختلف را تعیین می‌کنند، و جزئیات به شدت اجرا و بررسی می‌شوند تا از کنترل کیفیت کامل اطمینان حاصل شود. بنابراین، از عملکرد در دماهای مشخص گرفته تا مواد مورد استفاده در سطوح تماس تجهیزات شما، درست کردن سیستم های ذخیره سازی و توزیع آب تصفیه شده می تواند به شما کمک کند رقابت خود را از آب خارج کنید.

تماس با ما:

تماس باما

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جستجو

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

دسته بندی مقالات

پروژه های شاخص

برچسب ها

تبلیغات

کلینیک تصفیه آب ایران